Tak máme ešte vládu či nie ? – Sulík je Rumun…

7. júla 2022, nshv, Nezaradené

Všimli ste si, ako NAKA utlmila svoje politicky zamerané, proti-opozičné aktivity ? Všimli ste si tú až extrémnu disharmóniu v postojoch a konaniach vlády a príslušníkov jej parlamentného krytia ? Všimli ste si vyhlásenia Sulíka a jeho vládnych partnerov zo včerajška ? – Po nich by sa obyčajný slovenský človek z ľudu celkom oprávnene mohol spýtať – TAK MÁME EŠTE TÚ VLÁDU /s vraj štvorročným mandátom od voličov/ ALEBO NIE ? Vládne tu ešte vôbec niekto alebo nie ? Je Sulík ešte vládny minister, alebo je už v opozícii ?

Rumunská fašistická vláda maršala Antonesca bola okrem rovnako fašistickej vlády Maďarska takmer do konca vojny verným spojencom Nemecka. Nielen politickým, ale aj vojenským. Rumunská armáda ešte v auguste 1944 bojovala proti ZSSR a spojencom. No zrazu, zo dňa na deň, dostali vojaci rumunskej armády od svojich nadriadených rozkaz strieľať opačným smerom, ako doposiaľ. V zákopoch urobili čelom vzad a miesto na východ začali strieľať na západ. To bolo slávne rumunské salto mortále: 9 mesiacov pred ukončením vojny opustili Rumuni Nemcov a začlenili sa do 2.ukrajinského frontu Červenej armády. V ťažkých bojoch v náročnom teréne Karpát za cenu obrovských strát krvou zmývali zo seba špinu rumunskej kolaborácie s nacistickým hitlerovským Nemeckom. A tak na konci vojny, už Rumuni nepatrili medzi porazených fašistov ale medzi víťazných demokratov. A pani Čaputová a pán Heger chodia na rumunské cintoríny klásť vence na hroby tých, čo boli 4 roky fašistami a deväť mesiacov anti-fašistami, demokratmi a humanistami…

Takto nejako – po rumunsky – si svoje politické salto mortale predstavuje aj pán Sulík. 18 mesiacov pred riadnymi voľbami a možno pár týždńov pred predčasnými voľbami sa chystá Kilečko Sulík zmeniť bojové strany. Miesto paľby smerom na opozíciu, kam pálil ako divý dva a pol roka, sa chce začleniť do víťaziaceho opozičného tábora a začať kanonádu na zvyšok vládnej koalície. V ľútom boji proti Matovicovi chce zo seba zmyť špinu s kolaborácie s ním. Všetky zločiny súčasnej hrôzovlády chce hodiť na fuhrera Matoviča a jeho speerovského dvorného architekta Hegera.

V predvolebnej kampani pred nastávajúcimi parlamentnými voľbami sa pokúsi udierať do Matoviča pokiaľ možno čo najhlasnejšie. Ešte hlasnejšie než Fico, Kotleba, Uhrík či prepytujem Pellegrini. To bude hluku, to bude rachotu-aby čo najviac slováčikov bez pamäti nadobudlo dojem, že hlavným víťazom nad Matovičom nebude Fico a spol.-ale on Kilečko Sulík.

To nie Fico a ďalší opoziční politici dennodenne zvádzali boj s lipšicovsko-mikulcovskou ozbrojenou päsťou súčasnej vlády -ale on, brožúrkár Sulík porazil Matoviča. Z trnafského kaukliara urobil baránka božieho z Trnavy, ktorý na seba prevezme všetky hriechy slovenského sveta po februári 2020. Nie odboj vedenia Smeru, siahajúci až po väzenie, ale Sulíkove geniálne triky s geissenovcami a získaním „stabilnej“ čínskej investície do Valalík /čínska automobilka Volvo/ knokautovali Matoviča z piedestálu moci do prachu trnafskej dzedziny.

Sulík je Rumun. Správa sa ako frankofónny Rumun, snaží sa nás okabátiť ako olaský Rumun, chce si ozdobiť na poslednú chvíľu hlavu vavrínom víťazstva ako dácky Rumun. Sulík je jednoducho Rumun.

A my Slováci budeme BUTATÓTI, ak mu uveríme.

A na záver ešte starodávne slovenské porekadlo:

„TOĽKOKRÁT SA BORIS KOLLÁR HOTUJE UJSŤ Z VLÁDY-AŽ HO SULÍK PREDBEHNE !“