Založ si blog

Vrahyňa D.Duginovej odhalená ?

Ruská FSB /podľa agentúry Reuters/ identifikovala pravdepodobného vraha D.Duginovej, dcéry ruského profesora filozofie Dugina. Vrahyňou je príslušníčka ukrajinskej tajnej služby SBU, Natália Pavlovna Vovková, nar. 1979 Táto osoba prišla do RF 23. júla ako utečenkyňa z Ukrajiony. Pricestovala do Moskvy aj so svojou neplnoletou dcérou. Prenajala si byt v tom istom dome, v ktorom bývala Darja Duginová, aby mala možnosť sledovať jej denný režim. V deň vraždy Vovková sledovala Duginovú na festival národných tradícií. Na parkovisku položila pod Duginovej auto časovanú nálož a potom, čo sa presvedčila, že jej atentát bol úspešný, ušla spolu s dcérou vopred pripravenou trasou na Pskov a odtiaľ 21. augusta prešla hranice do Estónska. Kam vrahyňa Vovková potom odišla resp. či sa stále nachádza v Estónsku, nie je zatiaľ známe. Obávam sa, že už možno nie je ani medzi živými. Tajné služby, ktoré takéto atentáty riadia, posielajú po nich tzv. čističov. Tí atentátnikov spravidla zlikvidujú, aby sa na verejnosť už nikdy nedostali mená skutočných autorov-objednávateľov atentátov. Navyše, urobia to tak, aby z likvidácie atentátnika mohli obviniť „druhú stranu“.

Takže žiadni „ruskí protiputinovskí partizáni „, žiadna provokácia ruskej tajnej služby voči „svojej prominentnej nacistke“, žiadna náhodná obeť atentátu, ktorý mal za cieľ zlikvidovať „Putinovho ideológa“ profesora Dugina. Od začiatku do konca bola cieľom útoku mladá D.Duginová. Ukrajincom a ich inštruktorom z Langley a MI6 nešlo o profesora Dugina. Im išlo o to, že mladá Duginová, perfektne hovoriaca a píšuca po anglicky, pozývala do RF investigatívnych novinárov, nezávislých analytikov a pozorovateľov a podrobne ich v Donbase oboznamovala so zločinmi Pravého sektora, banderovcov a neonacistov z plukov Azov. Naposledy robila sprievodkyňu dvom anglosaským mimovládnym analytikom, sledujúcim zločiny ukrajinských banderovských nacistov. Pochodila s nimi podzemie Azovstalu v Mariupole a na mieste zločinov ukazovala dôkazy proti banderovským Azovcom.

Darja Duginová nebola žiadna ruská nacistka či fašistka. Naopak, bola úhlavnou nepriateľkou nacizmu a fašizmu, najmä v jeho ukrajinskej banderovskej podobe. Bojovala ústami a perom, nie zbraňou, Šírila názory a dôkazy, nepríjemné nielen pre Kyjev ale najmä pre USA a Veľkú Britániu. A keďže USA a Briti nie sú udatné bojovníci, ale zato sú šikovní teroristi, sabotéri, diverzanti, atentátnici a agenti „s právom zabíjať“, tak sa s Duginovou porátali nie v o férovom boji, ale podlo, zákerne, ako to vedia len angloamerickí jamesbondovia.

Profesor Dugin, otec zavraždenej tiež nebol žiaden nacista. Bol to filozof, geopolitk, ktorý bol jedným z popredných autorov teórie EUROÁZIJSTVA. Teda preorientovania sa Ruska a RUSKÉHO SVETA /spoločného kultúrneho priestoru všetkých rusky hovoriacich ľudí z Európy a Ázie/ od Európy na euroázijský superkontinent. Dugin videl v spojený slovanských krajín s krajinami Ázie, najmä s Iránom, Indiou a Čínou budúcnosť nie iba pre Rusko a Čínu, ale aj pre Európu. Euroázijský superkontinent videl ako nádej pre ľudstvo v ekonomickom, ekologickom i politicko-bezpečnostnom zmysle. Dugin netajil, že preferuje spoločenstvennú ekonomiku, akýsi národný typ komunizmu, podobný modelu uplatňovanému veľmi úspešne v Číne. V tomto systéme mali byť v štátnych rukách mocenské štruktúry, strategické odvetvia priemyslu, prírodné zdroje a pod. -no mala byť zachovaná individuálna iniciatíva a tvorivosť malých trhovo sa správajúcich firiem a združení. Dugin nikdy nehrozil nikomu, ani Ukrajincom vyzabíjaním. Tvrdo však hlásal heslo Veľkej vlasteneckej vojny-smrť fašizmu ! Požadoval, aby ukrajinskí fašisti, nacisti, banderovci, ktorí používali Rusov ako živé štíty a ich snajperi po Rusoch poľovali ako po lovnej zveri, boli tvrdo likvidovaní v boji a v prípade zajatia prísne potrestaní. Dugin bol jedným z mnohých poradcov V.V.Putina. Nebol zďaleka jediný a ani rozhodujúci. Putinov zbor poradcov je početný a politicky veľmi rôznorodý. Ešte pred pár mesiacmi v ňom bol na jednej strane Čubajs, na druhej Dugin a ďalší. Očierňovanie práce Dugina je zákerný nástroj na prekrútenie pravdy o vražde nevinnej mladej ženy – Darji Duginovej.

Dugin sa dnes prvýkrát verejne vyjadril k smrti svojej dcéry. Označil ju za dobrú pravoslávnu kresťanku, ktorá bojovala za mier a proti vojne. Aj keď srdcia mnohých Rusov volajú po takmto vražednom čine po tvrdej a rýchlej pomste, Dugin prosí Rusov iba o jediné: nie pomsta, bratia a sestry, – nám pomsta nie je treba. My sme Rusi. a pomsta nie je v ruskej povahe. Nám, teda Rusku a ruskému ľudu je teraz viac ako kedykoľvek potrebné VÍŤAZSTVO. Darja podľa neho položila život nie na oltár pomsty ale na oltár víťazstva. Rusko musí čo najskôr zvíťaziť. Tým si uctí aj obeť Darji Duginovej.

Každá obeť zločinu si zaslúži našu pozornosť. Nevinná obeť aj súcit a pietnu spomienku. Tak je to i v prípade Darji Duginovej -politickej obete lovcov zo Západu. Politickej obete tých, čo tak nenávidia iné názory, že sú kvôli tomu schopní aj vraždiť.

Žijeme smutné časy. Verím, že sa to onedlho pominie a ľudstvo sa zase vráti ku svojmu normálnemu životu. K mieru, spolupráci, rešpektu a vzájomnému porozumeniu.

PS: Čakal som s týmto príspevkom asi dve hodiny-či o tom nepoinformujú aj naše médiá. Nestalo sa. Až v momente, keď som blog prezentoval, objavila sa aspoň v Pravde informácia, že ruská FSB podozrieva z vraždy ukrajinskú občianku N.P.Vovkovú. Zaujímavé, s týmto typom správ sa mi to nestalo prvý raz. Akokoľvek, hlavné je že je to už vonku.

Administrátor slobody slova

26.08.2022

Slobodu slova a tlače nám zaručuje ústava. Teoreticky. Prakticky nám ju povoľuje, zakazuje, ruší, maže pán administrátor. Pravdu nám povoľuje, odníma, maže a ruší administrátor Pravdy. Človek, ktorý robí, čo musí. Lebo chce čo musí. A musí to čo môže. Administrátor je ako kat. Ke´d ho potrebujú, zavolajú mu dohovorené heslo. On sa slušne oblečie a príde na [...]

Niekomu nadávať je dovolené, inému nie ?

23.08.2022

Pán Krupa môže veselo nadávať na ľudí, ktorých nepozná, od ktorých nikdy nič nečítal a ani nepočul na vlastné uši. Keď mu bloger odvetil vice versa rovnakým štýlom, bol jeho -už druhý blog, stiahnutý z titulky. V poriadku, poskytovateľ má na to právo. Na jazyku však zostáva horkosť. Zjavne platí,- čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi. A pán Krupa bude [...]

Už je tu možné schvaľovať aj vraždu ?

21.08.2022

Iba sa pýtam. Iste viete prečo. Čosi také som tu práve čítal. Na blogu. A na statuse poslanca NRSR. Obsah bol takmer totožný. Pozoruhodné. Ale najmä smutné. Smutné. Veľmi smutné. /Autorom foto je autor textu/.

SR R2 Mýtna Tomášovce

Pri nehode v okrese Senec hlásia osem zranených, vyslali aj vrtuľník

14.07.2024 11:49, aktualizované: 12:33

Vodiči hlásia zdržania vo všetkých smeroch.

Chán Júnis / Hamas / Palestína / Gaza /

Hamas zastavil rokovania o prímerí. Šéf vojenského krídla hnutia údajne prežil útok na humanitárnu zónu v Gaze

14.07.2024 11:01, aktualizované: 11:20

Palestínske teroristické hnutie sa rozhodlo zastaviť aj vyjednávanie o prepustení rukojemníkov.

uzávera, Banská Bystrica

Masové podujatie uzavrie v Banskej Bystrici niektoré zóny. Do mesta prídu účastníci z takmer päťdesiat krajín

14.07.2024 10:00

Veľký športový sviatok vypukne v meste pod Urpínom o niekoľko dní, no už teraz tam museli zaviesť dopravné obmedzenia.

nshv

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 69
Celková čítanosť: 277923x
Priemerná čítanosť článkov: 4028x

Autor blogu

Kategórie