Založ si blog

Soros začal krížovú výpravu proti nepriateľom slniečkárov

Vyše 91-ročná múmia G. Sorosa sa prebudila z takmer už večného spánku a v časopise The Project Syndicate publikovala agresívny liberalistický pamflet proti nepriateľom slniečkárstva v USA i vo svete. V USA je podľa Sorosa potrebné začať tvrdo bojovať 1/ proti Najvyššiemu súdu USA, ktorý je nebezpečne antiliberálny /a podľa Sorosovho chápania sveta teda aj antidemokratický a autokratický/: Sorosa nahneval verdikt súdu týkajúci sa potratov a signály, že čosi podobné sa dotkne aj LGBTI komunity a ďalších extrémne liberalistických vymožeností z čias vlády Clintona a Obamu; 2/ proti D.Trumpovi, ktorého popularita v USA stúpa ruka v ruke s poklesom dôvery voči J.Bidenovi a s ekonomickými ťažkosťami USA; hrozí, že ak slniečkári nezasiahnu, uskutoční Trump triumfálny návrat do Bieleho domu v štýle Napoleona Bonaparte po úniku z Elby; 3/ proti zradcovským elementom v prostredí demokratov, ktorí plazivo preberajú mrzké konzervatívne argumenty republikánov alebo autokratických saundersovských „komunistov“.

Podľa Sorosa je najvyšší čas dať sa na krížovú bojovú výpravu. Inak hrozí, že autokratické režimy, aké podľa neho vládnu v Rusku a v Číne, ovládnu aj USA. Soros preto -ako je u neho zvykom,- začína zháňať peniaze na výber a výcvik „mladých konzervativizmom nepokazených“ mladých ľudí. Tak ako to Soros robil v Srbsku, na Slovensku, v Čiernej Hore, v Bulharsku, v Gruzínsku, v Maďarsku, v krajinách arabskej jari a samozrejme v Hong Kongu, Číne, Bielorusku, na Ukrajine a v Rusku – tak chce prostredníctvom liberálno-demokratickej „revolúcie“ zakročiť proti silnejúcemu konzervativizmu aj v USA. Soros vyzýva spriaznené miliardárske slniečkárske duše, aby investovali do tréningu americkej mládeže, schopnej-ak to bude treba po návrate Trumpa k moci,- POSTAVIŤ SA NA ODPOR KONZERVATÍVNEJ AUTOKRATICKEJ ŠTÁTNEJ MOCI.

Starčok resp. silné kruhy, čo stoja za ním a mávajú zošúvorenou Sorosovou hlavou ako s maskou, čosi šípia. Majú pravdu, svet sa mení a po vojne na Ukrajine sa ocitneme v úplne inom svete, ako bol ten svet víťaziacej liberálnej demokracie po 1989. Aký to bude svet, milí priatelia,- čo myslíte ?

Bojaschopnosť Ukrajincov

15.08.2022

Možno bude teraz niekto prekvapený z obsahu blogu. Najmä virtuálni administrátori, tradične „kritizujúci“ tieto blogy z pozícií rusofóbie. Nuž ale pravda je pravda a pravda, ak sa používa rozumne, naozaj mnohé vysvetľuje. Aj na ukrajinskom bojisku. Nebudem tu citovať údaje z GŠ OS RF, ani názory nespočetného množstva ruských analytikov, ktorí samozrejme [...]

Ešte raz k ostreľovaniu atómovej elektrárne

14.08.2022

Už tu pred nedávnom bol blog o tom, kto a prečo ostreľuje Záporožskú atómovú elektráreň /ďalej ZAE/. Blog sa tu dlho neohrial. Zato nezmysly o tom, ako v ZAE Rusi ostreľujú sami seba, hoci elektráreň a k nej patriace mesto Energodar sú pomerne hlboko v ruskom tyle, sa v médiách objavujú neustále. Ako bolesť zuba, keď sa nelieči. Pokúsim sa teda ešte raz o liečbu a znovu [...]

Nové klebety z USA

13.08.2022

Pre veľký úspech / najmä medzi pro-americkými trolmi/ pridávam aj dnes zopár ďalších klebiet z USA. Povyberal som ich z novšej americkej tlače. Podľa Washington Post sa situácia na juhu Ukrajiny pri Chersone veľmi málo podobá na prípravy k masívnej protiofenzíve. Silná delostreľba a nálety Rusov neumožňujú bližšie k frontu zostaviť úderné kliny. Skôr to tam všetko [...]

SR ÚV premiér LOZ Visolajský rokovanie TK BAX

Z vyšších platov sú len sľuby. Premiér zdravotníkom opäť nič neponúkol

16.08.2022 17:59

Premiér Eduard Heger zdôrazňoval, že do konca júna sa nájde riešenie, ako vláda zdravotníkom zvýši platy. Je polovica augusta a na stole nie je žiadne.

rusky pas

Koncom augusta sa rozhodne, ako si Schengen poradí s ruskými vízami

16.08.2022 17:58

Koncom augusta budú v Prahe rokovať ministri zahraničných vecí krajín Európskej únie o obmedzí vydávania víz ruským občanom.

Robert Fico

Fico: Vy zadubenci v NAKA, Kajetán Kičura nikdy nevlastnil a nekupoval zlaté tehly

16.08.2022 17:47

Robert Fico sa opäť vrátil k zlatým tehličkám Kajetána Kičuru. Tvrdí, že exšéf hmotných rezerv nikdy nekupoval, nevlastnil a ani nezdedil zlaté tehličky.

Turecko, vlajka, vojak, zástava, turecká zástava, výhľad, údolie

V dovolenkovom rezorte v Turecku zomrel slovenský občan

16.08.2022 17:30

Telo dovolenkára zo Slovenska mali nájsť na hotelovej izbe.

nshv

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 191635x
Priemerná čítanosť článkov: 3091x

Autor blogu

Kategórie