Založ si blog

Keď som o tom písal v blogu ja, -článok mi vymazali…a aha-je to pravda !

Pred časom som popisoval aktivity ukrajinských emigrantov v SR. Od zneužívania sociálnej pomoci emigrantom zo strany Rómov z Podkarpatskej Rusi po biznismenov, majiteľov obchodov s bielym mäsom: ženami i novorodenými deťmi. – No je to tu. Oficiálne slovenské médiá potvrdili, že je to pravda.

SRo ráno hlásil veľký zásah kijevských kriminalistov, ktorí v spolupráci s talianskymi kolegami odhalili zámožnú a vplyvnú skupinu zločincov, čo bohatli na ukrajinskej vojne a na emigrácii, ktorú vyvolala. Medzi mladými Ukrajinkami, žijúcimi v núdznych pomeroch si vyberali príťažlivejšie ženy a dievčatá a tie potom prehovárali na emigráciu, na akože útek z Ukrajiny pred „hrôzou ruskej agresie“. Ukrajinkám sľubovali kvalitné ubytovanie a dobre platenú prácu v talianskom gastro-sektore alebo sociálnych službách. Ukrajinky po príchode do Talianska naozaj zamestnali v oblasti „sociálnych“ služieb. Zamestnali ich ako prostitútky vo verejných domoch, v kluboch alebo v súkromí. Bossovia tohto biznisu boli zatknutí a my naivní konzumenti médií si myslíme, že na nimi uvoľnené miesto na sexuálnom trhu už nikdy nenastúpia noví ukrajinskí biznismeni…

České a po nich aj slovenské internetové médiá /vrátane Pravdy/ dnes zhodou okolností oznámili, že v ČR pozatýkali iných ukrajinských biznismenov. Tí neobchodovali so sexuálnou rozkošou ale s ukrajinskými deťmi. Homosexuálne alebo heterosexuálne páry si u istého ukrajinského emigranta dali z prinesených spermií prípadne aj vajíčok vynosiť vytúžené dieťa. Ukrajinské rodičky boli v Česku obľúbené. S modrozelenými očami a blond vlasmi vyzerali ich deti ako stelesnení árijskí anjeli. Cena za čiastočnú dodávku dieťaťa sa pohybovala od 10 do 20 tisíc USD. Cena za komplexnú službu „na kľúč“ s donáškou do domu stále o pár desiatok tisíc USD viac. České OČTK ukrajinského biznismena vyšetrujú vo väzbe. Jeho český obhajca však upozorňuje, že je to nezákonné. Lebo aj keď z morálneho hľadiska ide o nepeknú vec, z hľadiska trestného práva súd nebude mať Ukrajinca za čo potrestať. Príslušný „paragraf“ pod ktorý by jeho činnosť spadala, vraj v českom trestnom poriadku neexistuje. Všetko bolo totiž dobrovoľné, bez násilia, bez nátlaku a bez vydierania. Jediné, čo prichádza do úvahy je trest za daňové úniky /za nezdanené Ukrajincove príjmy/.

Vynosenie dieťaťa najatou ženou sa uplatňuje aj v našich slovenských „lepšie situovaných“ bezdetných partnerských dvojiciach. Využívajú to bezdetní homosexuálni a heterosexuálni partneri, ktorí darujú napr. iba spermie alebo aj vajíčko. Takto si vraj zadovážil dieťa aj jeden známy, politicky aktívny herec so svojim partnerom. Nuž, pomôž si človeče a aj boh ti pomôže.

-A navyše to pomôže aj Ukrajine…No veď o to nám všetkým dnes ide -či nie ?

Administrátor slobody slova

26.08.2022

Slobodu slova a tlače nám zaručuje ústava. Teoreticky. Prakticky nám ju povoľuje, zakazuje, ruší, maže pán administrátor. Pravdu nám povoľuje, odníma, maže a ruší administrátor Pravdy. Človek, ktorý robí, čo musí. Lebo chce čo musí. A musí to čo môže. Administrátor je ako kat. Ke´d ho potrebujú, zavolajú mu dohovorené heslo. On sa slušne oblečie a príde na [...]

Niekomu nadávať je dovolené, inému nie ?

23.08.2022

Pán Krupa môže veselo nadávať na ľudí, ktorých nepozná, od ktorých nikdy nič nečítal a ani nepočul na vlastné uši. Keď mu bloger odvetil vice versa rovnakým štýlom, bol jeho -už druhý blog, stiahnutý z titulky. V poriadku, poskytovateľ má na to právo. Na jazyku však zostáva horkosť. Zjavne platí,- čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi. A pán Krupa bude [...]

Vrahyňa D.Duginovej odhalená ?

22.08.2022

Ruská FSB /podľa agentúry Reuters/ identifikovala pravdepodobného vraha D.Duginovej, dcéry ruského profesora filozofie Dugina. Vrahyňou je príslušníčka ukrajinskej tajnej služby SBU, Natália Pavlovna Vovková, nar. 1979 Táto osoba prišla do RF 23. júla ako utečenkyňa z Ukrajiony. Pricestovala do Moskvy aj so svojou neplnoletou dcérou. Prenajala si byt v tom istom dome, v ktorom [...]

automobilka PSA, Trnava

Čo ohrozuje 20 tisíc pracovníkov v automobilkách? Zákaz spaľovacích motorov to nie je

08.06.2023 20:36

Európsky parlament môže schválený zákaz spaľovacích motorov od roku 2035 ešte posunúť alebo zrušiť. Ako budú hlasovať naši europoslanci?

žralok

Po útoku žraloka v egyptskej Hurghade zomrel ruský občan

08.06.2023 19:50

Mladý muž mal žiť v Egypte dlhodobo.

Bratislava / Električka / Dažde / Búrka /

Bratislavu zasiahla silná búrka. Doprava kolabovala, hasiči vyťahovali autá zo zatopených podjazdov

08.06.2023 17:17, aktualizované: 20:30

Hlavné mesto priblížilo, že išlo o naozaj mimoriadne intenzívne zrážky, ktoré kanalizácia napriek pravidelnej údržbe nestíha odvádzať.

smeti, Lučenec

Odpadová kríza v Lučenci: Na uliciach sa hromadia smeti a množia potkany, ľudia sú znechutení

08.06.2023 17:00

Hromadiaci sa odpad na sídliskách aj pred rodinnými domami je v Lučenci momentálne najhorúcejšou témou. Ľudia kritizujú zníženú frekvenciu vývozu „smetí“, pričom cena zostala rovnaká.

nshv

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 69
Celková čítanosť: 247615x
Priemerná čítanosť článkov: 3589x

Autor blogu

Kategórie