Založ si blog

Rehabilitácia Adolfa Hitlera v Europarlamente …

Nemecký europoslanec Martin Sonnenborn, zakladateľ a šéf ľavicovej nemeckej strany s dômyselným názvom Die Partei navrhol nedávno v Europarlamente, aby EU prehodnotila svoj vzťah k Adolfovi Hitlerovi. Podľa neho sa činy tohto russobijcu – nenávidiaceho Rusov a všetko ruské vo svetle dnešného zápasu civilizovanej Európy s barbarským Ruskom dostávajú do inej pozície. EU môže a v už aj v mnohých ohľadoch nadväzuje na myšlienky a činy veľkej osobnosti nemeckých dejín.

Ak už podľa Sonnenborna Európa potrebuje mať aj negatívnu nemeckú postavu, navrhuje Sonnenborn, aby to bola osobnosť bývalého kancelára NSR Willyho Brandta. Ten začal so ZSSR etapu rozširujúcich sa ekonomických a kultúrnych vzťahov, obchodnej výmeny a vzájomne výhodnej spolupráce. On je teda otcom súčasných problémov Nemecka a EU vo vzťahu k Rusku, on zapríčinil závislosť Nemecka a EU na ruskom plyne a rope. Dokonca aj na titáne pre výrobu lietadiel a umelých hnojív pre fungovanie poľnohospodárstva. Nie Adolf Hitler -ale Willy Brandt je satanáš !

Martin Sonnenborn je v Nemecku a v Europskom parlamente vyhlásený politický vtipkár. Aj tieto myšlienky, uverejnené v žurnále Telepolis, sú samozrejme, poňaté IRONICKY. Namierené sú proti latentným tendenciám v Nemecku a v EU , zameraným na podporu a pochvalu všetkého proti-ruského, všetkého čo biľaguje a očierňuje Rusko a Rusov,-či ide o obchod, kultúru, šport…jednoducho ak je niekto proti-ruský, je to pre civilizovanú Európu ten pravý hrdina.

A čo my- kedy u nás príde niekto s návrhom na zmenu postoja k bývalému predsedovi vlády prvej Slovenskej republiky – prof.dr. Vojtechovi Tukovi ? Ve´d aj on bol anti-boľševik a proti-ruský fanatik ako remeň ! A to sa predsa dnes u nás nosí !

Zato sa nosí klamstvo o tom, ako by bez amerických atómových bômb zhodených 6. a 9-augusta 1945 na Hirošimu a Nagasaki Japonci nekapitulovali. Bomby z vojenského hľadiska netrafili žiaden dôležitý vojenský cieľ. Zmyslom úderu bolo iba zastrašiť ľudstvo, najmä Japoncov ale tiež Rusov, že USA sa pri dosahovaní svojich cieľov nezastavia ani pred genocídou civilného obyvateľstva. Japonci napriek A-bombám nekapitulovali. Bojovali ešte takmer mesiac- Až rozbitie ich elitnej armády v Mandžusku sílami Červenej armády, úspešné vylodenia ČA na Sachaline a Kurilách a hrozba invázie ČA na Hokkaido Japoncov prinútili ku kapitulácii.Japonci sa totiž dozvedeli o chystanom vyhlásení Japonskej ľudovej republiky a komunizmu sa cisár a japonská bruržoázia báli viac ako americkej okupácie.

USA horúčkovito v auguste a septembri vyrábali ďalšie A-bomby. A tak už 15.septembra sa sovietske tajné služby dozvedeli, že USA majú potenciál na atómové bombardovanie 66 sovietskych miest. Vrátane vyše 20 miest na dnešnej Ukrajine…Na konci studenej vojny to už bola iná káva. USA boli schopné atómovo bombardovať 1200 sovietskych miest. A ďalšie stovky miest v krajinách socialistického tábora. Vrátane Bratislavy. Takéto výročie teda dnes, – mimochodom,- 6.augusta oslavujeme….

V médiách sa ale veci objavia v inom svetle. Aj keď USA v mediálnom boji tu a tam niečo zahapruje, – vždy to ešte dokážu ukočírovať. Tak napríklad nedávne zdrvujúce odsúdenie ukrajinských vojnových zločinov zo strany AI sa už dôkladne ututláva. Generálnu riaditeľku Amnesty International pod nátlakom USA dnes údajne už odvolali. Žiadna pravda sa ústami AI do sveta už nedostane.

A tak si myslím, že Sonnenborn by mal za nového hrdinu v EP vyhlásiť nielen Adolfa Hitlera, ale aj J. Goebbelsa. Ten bol v proti-ruskej propagande, prekrúcaní faktov a pretláčaní lži ako pravdy jednoducho neprekonateľný. Masmédiá na Západe v posledných 35 rokoch usilovne napĺňajú jeho „geniálny“ odkaz s neuveriteľnou dôkladnosťou. „Good job, guys !“

Bojaschopnosť Ukrajincov

15.08.2022

Možno bude teraz niekto prekvapený z obsahu blogu. Najmä virtuálni administrátori, tradične „kritizujúci“ tieto blogy z pozícií rusofóbie. Nuž ale pravda je pravda a pravda, ak sa používa rozumne, naozaj mnohé vysvetľuje. Aj na ukrajinskom bojisku. Nebudem tu citovať údaje z GŠ OS RF, ani názory nespočetného množstva ruských analytikov, ktorí samozrejme [...]

Ešte raz k ostreľovaniu atómovej elektrárne

14.08.2022

Už tu pred nedávnom bol blog o tom, kto a prečo ostreľuje Záporožskú atómovú elektráreň /ďalej ZAE/. Blog sa tu dlho neohrial. Zato nezmysly o tom, ako v ZAE Rusi ostreľujú sami seba, hoci elektráreň a k nej patriace mesto Energodar sú pomerne hlboko v ruskom tyle, sa v médiách objavujú neustále. Ako bolesť zuba, keď sa nelieči. Pokúsim sa teda ešte raz o liečbu a znovu [...]

Nové klebety z USA

13.08.2022

Pre veľký úspech / najmä medzi pro-americkými trolmi/ pridávam aj dnes zopár ďalších klebiet z USA. Povyberal som ich z novšej americkej tlače. Podľa Washington Post sa situácia na juhu Ukrajiny pri Chersone veľmi málo podobá na prípravy k masívnej protiofenzíve. Silná delostreľba a nálety Rusov neumožňujú bližšie k frontu zostaviť úderné kliny. Skôr to tam všetko [...]

SR ÚV premiér LOZ Visolajský rokovanie TK BAX

Z vyšších platov sú len sľuby. Premiér zdravotníkom opäť nič neponúkol

16.08.2022 17:59

Premiér Eduard Heger zdôrazňoval, že do konca júna sa nájde riešenie, ako vláda zdravotníkom zvýši platy. Je polovica augusta a na stole nie je žiadne.

rusky pas

Koncom augusta sa rozhodne, ako si Schengen poradí s ruskými vízami

16.08.2022 17:58

Koncom augusta budú v Prahe rokovať ministri zahraničných vecí krajín Európskej únie o obmedzí vydávania víz ruským občanom.

Robert Fico

Fico: Vy zadubenci v NAKA, Kajetán Kičura nikdy nekupoval a nevlastnil zlaté tehly

16.08.2022 17:47

Robert Fico sa opäť vrátil k zlatým tehličkám Kajetána Kičuru. Tvrdí, že exšéf hmotných rezerv nikdy nekupoval, nevlastnil a ani nezdedil zlaté tehličky.

Turecko, vlajka, vojak, zástava, turecká zástava, výhľad, údolie

V dovolenkovom rezorte v Turecku zomrel slovenský občan

16.08.2022 17:30

Telo dovolenkára zo Slovenska mali nájsť na hotelovej izbe.

nshv

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 191675x
Priemerná čítanosť článkov: 3092x

Autor blogu

Kategórie