Založ si blog

Turci skandovali „Vladimír Putin“ !

Včera náš Slovan dostal na Tehelnom poli od migrantov, platených Maďarmi riaden „faszolás“. Aj keď tomu priebeh hry, najmä v druhom polčase a tesne predtým, než sme dostali dva osudové góly, vôbec nenasvedčoval. Nič nové pod slnkom. Ako sa hovorí „Slovák nemá šťastie“.

Šťastie nemali ani Turci. Ich Feberbachce prehral doma 1:2 a skončil tak, ako Slovan. Na tureckom zápase nezaujala ani tak hra, ako súper a to, ako ho Turci počas zápasu častovali. Súperom bolo Dynamo Kijev a desaťtisíce Turkov na Ukrajincov skandovali o dušu pokrik „VLADIMÍR PUTIN-VLADIMÍR PUTIN…“

Rumunský tréner v službách ukrajinských oligarchov Mircea Lucescu na novinársku otázku ako tento pokrik iba nervózne pokrčil plecami a odvetil Sorry-I am very sorry!“. Nuž tak, -šport sa nikdy nedal od politiky úplne oddeliť, ale to, čo dnes stvárajú Západom ovládané športové organizácie už presiahlo všetky hranice. Preto nečudo, že masy na túto politizáciu športu odpovedajú v rovnakom tóne. Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.

Čakal som, že túto informáciu, známu od včerajška, uverejnia naše médiá skôr. Neuverejnili. Tak som sa snažil dať ju na portál hneď ráno.-Blokli ma. A dovolili ju publikovať až keď už bola v deformovanej podobe a s čudným komentárom zverejnená aj v tlači. Tak či onak, kvitujem s potešením, že sa osobitne Pravda snaží posielať veci, aj keď „trochu“ upravené, tam kde si ich čitateľ nájde a ak vie čítať aj medzi riadkami, príslušne skoriguje. – Konečne sme sa dostali aspoň na tú úroveň informovanosti verejnosti, na ktorej bola pred rokom 1989.

Administrátor slobody slova

26.08.2022

Slobodu slova a tlače nám zaručuje ústava. Teoreticky. Prakticky nám ju povoľuje, zakazuje, ruší, maže pán administrátor. Pravdu nám povoľuje, odníma, maže a ruší administrátor Pravdy. Človek, ktorý robí, čo musí. Lebo chce čo musí. A musí to čo môže. Administrátor je ako kat. Ke´d ho potrebujú, zavolajú mu dohovorené heslo. On sa slušne oblečie a príde na [...]

Niekomu nadávať je dovolené, inému nie ?

23.08.2022

Pán Krupa môže veselo nadávať na ľudí, ktorých nepozná, od ktorých nikdy nič nečítal a ani nepočul na vlastné uši. Keď mu bloger odvetil vice versa rovnakým štýlom, bol jeho -už druhý blog, stiahnutý z titulky. V poriadku, poskytovateľ má na to právo. Na jazyku však zostáva horkosť. Zjavne platí,- čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi. A pán Krupa bude [...]

Vrahyňa D.Duginovej odhalená ?

22.08.2022

Ruská FSB /podľa agentúry Reuters/ identifikovala pravdepodobného vraha D.Duginovej, dcéry ruského profesora filozofie Dugina. Vrahyňou je príslušníčka ukrajinskej tajnej služby SBU, Natália Pavlovna Vovková, nar. 1979 Táto osoba prišla do RF 23. júla ako utečenkyňa z Ukrajiony. Pricestovala do Moskvy aj so svojou neplnoletou dcérou. Prenajala si byt v tom istom dome, v ktorom [...]

automobilka PSA, Trnava

Čo ohrozuje 20 tisíc pracovníkov v automobilkách? Zákaz spaľovacích motorov to nie je

08.06.2023 20:36

Európsky parlament môže schválený zákaz spaľovacích motorov od roku 2035 ešte posunúť alebo zrušiť. Ako budú hlasovať naši europoslanci?

žralok

Po útoku žraloka v egyptskej Hurghade zomrel ruský občan

08.06.2023 19:50

Mladý muž mal žiť v Egypte dlhodobo.

Bratislava / Električka / Dažde / Búrka /

Bratislavu zasiahla silná búrka. Doprava kolabovala, hasiči vyťahovali autá zo zatopených podjazdov

08.06.2023 17:17, aktualizované: 20:30

Hlavné mesto priblížilo, že išlo o naozaj mimoriadne intenzívne zrážky, ktoré kanalizácia napriek pravidelnej údržbe nestíha odvádzať.

smeti, Lučenec

Odpadová kríza v Lučenci: Na uliciach sa hromadia smeti a množia potkany, ľudia sú znechutení

08.06.2023 17:00

Hromadiaci sa odpad na sídliskách aj pred rodinnými domami je v Lučenci momentálne najhorúcejšou témou. Ľudia kritizujú zníženú frekvenciu vývozu „smetí“, pričom cena zostala rovnaká.

nshv

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 69
Celková čítanosť: 247610x
Priemerná čítanosť článkov: 3589x

Autor blogu

Kategórie